Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy techniczne z forum
#1
Udało mi się zrobić wstępna aktualizację portalu, jeszcze będą nad tym  pracował. Proszę tylko tu zgłaszać nieprawidłowości, żeby nie mieszać w wątkach merytorycznych. Przeczyszczę ew. te wpisy w wątkach.
Piotr, SP9LVZ
Odpowiedz
#2
Nadal docierają do mnie informację, że niektórzy koledzy mają problem z wpisami na forum,... proszę o sprawdzenie czy poprawnie wpisy są wykonywane, zatwierdzane, aktualizowane. Może jest jakiś problem z przeglądarkami, w których są edytowane wpisy.
Forum dobrze pracuje na Firefox i Chrome.
Jeśli ktoś ma jakiś problem to proszę pisać do mnie na wiadomość prv z forum lub mail, to ew. pomogę zamieścić materiał na forum.
Wg. mnie ja widzę wszystkie dokonywane wpisy, czasami są nawet powtórzenia treści, tak jakby ktoś nie widził swojego wpisu i drugi raz wprowadzał to samo, w niektórych przypadkach "czyszczę" wpisy, ale nic nie kasuję!.

Po dzisiejszej rozmowie telefonicznej z Jerzym (SP5RZM) wyszedł temat, że przyczyną "nie widzenia" własnych świeżych wpisów może być kwestia pracy własnej przeglądarki, a dokładniej kwestia odświeżania ekranu, czyli pobrania nowych danych do odświeżenia ekranu z serwera na którym dokonano zmiany. Nawet słabo zaawansowani w internecie powinni wiedzieć o co chodzi. Proszę to sprawdzić u siebie. Dla przypomnienia klawisz odświeżania ekranu to "F5".
Piotr, SP9LVZ
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości