Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Testy wykonanych Plessey'ów
#1
Jeśli już ktoś ma funkcjonującego Plesseya w wersji pierwszej lub drugiej, to zapraszam do łączności. Ja aktualnie jestem QRV późnymi wieczorami (po 21.00 LT) na 80m z Plessey'a w wersji pierwszej z mocą 7W outp. lub z PA 120W outp. Wersja druga do testów będzie gotowa na jesieni.
Piotr, SP9LVZ
Odpowiedz
#2
Piotrze,

Zgłaszam się do prób w przyszłym tygodniu, o ile skutecznie wyeliminuję wzbudzanie 6,5 W Pa.

Pozdrawiam
George
Odpowiedz
#3
Thumbs Up 
OK< to uzgodnimy termin QSO... może jeszcze ktoś dołączy??? Shy
Piotr, SP9LVZ
Odpowiedz
#4
Do końca września zrealizowaliśmy już z Jerzym SP5RZM kilka łączności z bardzo dobrym skutkiem. Ja przygotowuję się na poważnie na naszym Plesseyu w wersji pierwszej do zawodów QRP w dniu 29 września 2018. Poinformuję jak wyszło.
Piotr, SP9LVZ
Odpowiedz
#5
Piotrze, 

Powodzenia!

George
Odpowiedz
#6
W zawodach QRP 29 września zrobiłem 30 QSO na SSB na Plessey'u i 20 QSO na CW na trx DOB-80. Nie było problemów z łącznościami, czekam na wyniki.
Piotr, SP9LVZ
Odpowiedz
#7
Piotrze, 

Jaka mocą pracowałeś? 5W? Ile godzin trwały zawody?

Pozdrawiam
George
Odpowiedz
#8
Zawody trwały 1 godzinę od 7.00-8.00 czasu lokalnego, pracowałem z mocą 5W na CW i 7W na SSB. Antena dipol symetryczny na wysokości 8m nad ziemią.
Piotr, SP9LVZ
Odpowiedz
#9
Piotrze, 

Trudno mi ocenić Twój wynik ponieważ nigdy nie brałem udziału w żadnych krotkofalarskich zawodach ale biorąc pod uwagę czas trwania, porę dnia i moc wydaje mi się, że jest to bardzo dobry rezultat. Moje gratulacje!

Pozdrowienia
George
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości