Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Humor na wiosnę
#1
   
Piotr, SP9LVZ
Odpowiedz
#2
Eee tam, myślę że Kolega Mietek ma w swoim garażu więcej :Smile

George
Odpowiedz
#3
Bo ja wiem? Półek mi brakuje.

73, Mietek
Odpowiedz
#4
Drogi Mietku,


Marzę o tym by zdjęcie z Twojego garażu wypełnionego po brzegi sprzętem było wizytówką naszego portalu :Smile


Pozdrawiam
George
Odpowiedz
#5
Mietku, 

Dla wyjaśnienia Kolegom z forum naszego dowcipu  dodam, że nie masz żadnego garażu i mieszkasz w bloku. Kto kupił żart ten mógł przez chwilę Tobie zazdrościć. Smile

Pozdrawiam
George
Odpowiedz
#6
Małżonka, przestrzeń którą dysponuję na hobby nazywa śmietnikiem jak ma dobry humor lub czegoś potrzebuje.
Moje życiowe 12m2 jest rzeczywiście zapchane i zostało jakieś 1.5m2 wolnej podłogi ale mam w z tym dużo radości i mozliwość oderwania się od codziennych przyziemnych kłopotów.
A tak dla odwrócenia uwagi.  Czy ktoś z uczestików lub gości forum potrafi skopiować układ PLD z zawartością PAL16L8A
nie niszcząc orginału? Np na GAL16V8?
Naprawiam sprzęt który potrafi monitorować sygnał z nadajnika w przedziale od 0.4 MHz do  500 MHz (takie coś a'la odbiornik panorawiczny tyle, że można mu dać na wejscie kilkadziesiąt watów). Niestety układ PAL zabezpieczający Eprom
wyglada na niesprawny. Praktycznie cała reszta elementów sprawna i sprawdzona na drugim już chodzącym sprzęcie.

73, Mietek
Odpowiedz
#7
Mietku, proponuję wrzucić to pytanie do innego działu - nasza baza pomiarowa, bo tu może zaginąć.
Piotr, SP9LVZ
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości