Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukuję karty katalogowej tych tranzystorów
#1
 Witam Szanowne Koleżanki i nie mniej Szanownych Kolegów,

Wszedłem w posiadanie modułu stopnia wejściowego odbiornika. Poszukuję informacji na temat tranzystorów mocy RR100, które są na wejściu układu. . Może ktoś ma temat przebadany i jest w stanie pomóc.

Pozdrawiam wszystkich
George sp5rzm
Odpowiedz
#2
Jerzy, możesz podać model i producenta urządzenia.
Jakieś zdjęcie?

73, Mietek
Odpowiedz
#3
(14-03-2020, 03:46 PM)pid=\1094Mietku,Niestety nie znam producenta lecz można przypuszczać, że moduł jest częścią morskiego transceivera, bo na PCB widnieje grafika mewy...:) . Zdjęcie oczywiście zamieszczam.73 sp5rzm Niestety nie znam producenta lecz można przypuszczać, że moduł jest częścią morskiego transceivera, bo na PCB widnieje grafika mewy...:) . Zdjęcie oczywiście zamieszczam. napisał(a):    
Jerzy, możesz podać model i producenta urządzenia.
Jakieś zdjęcie?

73, Mietek

(14-03-2020, 10:52 PM)George napisał(a):
(14-03-2020, 03:46 PM)pid=\1094Mietku,Niestety nie znam producenta lecz można przypuszczać, że moduł jest częścią morskiego transceivera, bo na PCB widnieje grafika mewy...:) . Zdjęcie oczywiście zamieszczam.73 sp5rzm Niestety nie znam producenta lecz można przypuszczać, że moduł jest częścią morskiego transceivera, bo na PCB widnieje grafika mewy...:) . Zdjęcie oczywiście zamieszczam. napisał(a):Jerzy, możesz podać model i producenta urządzenia.
Jakieś zdjęcie?

73, Mietek
Nie wiem co się dzieje. Albo mój komputer albo program na, którym jest oparte Forum szaleje..
Odpowiedz
#4
Oznaczenie tranzystorów mocy to SRFE1102. Motorola w ten sposób oznaczała tranzystory produkowane na specjalne zamówienia.
Jeżeli to MOS to podejrzewam, że jest podobny do MRF134 (5W, 28V).

73, Mietek
Odpowiedz
#5
Drodzy koledzy, użytkownicy forum, proszę o wstępne formatowanie wrzucanych obrazków do postów na szerokość nie większą niż 600 pikseli. Forum zgodnie z życzeniem jest ustawione na wyświetlanie grafiki w tekście, w związku z tym jeśli wielkości obrazków są duże mogą być problemy z ich wyświetlaniem,... obrazki do tekstu są wstawiane tam gdzie jest zaznaczony w tym czasie kursor, więc przed kliknięciem wstaw do postu zwrócić trzeba uwagę gdzie jest aktualnie kursor, kolejne obrazki należy wstawiać jeden pod drugim, poza tym ja nie widzę żadnych problemów z funkcjonowaniem,... jeśli nie ma takiej potrzeby to nie wrzucajcie cytowanych odpowiedzi bo niepotrzebnie miesza w treści postu i być może robi kłopotliwe sytuacje,.. u nas ciągłość dyskusji jest bardzo logiczna i spójna,...
Piotr, SP9LVZ
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości